O nas

Centrum Rehabilitacji Rodzinnej to firma rodzinna.

Mąż rehabilituje, Żona zarządza, a Dzieci korzystają z różnych terapii. Ona doświadczenie zawodowe zdobywała w rożnych warszawskich przychodniach,  On w ośrodkach rehabilitacyjnych w Warszawie i Konstancinie.

Działamy tak już od 2021 roku. Pierwszego pacjenta przyjęliśmy 12.05.2021r. W 2023 roku zatrudniamy już 16 osób.

Otworzyliśmy przychodnię, ponieważ na mapie gminy Pilawa brakowało miejsca, gdzie całe rodziny mogłyby korzystać z usług rehabilitacyjnych czy konsultacji specjalistów. Sami jako rodzice, gdy dzieci były małe, musieliśmy jeździć z nimi do specjalistów
w Garwolinie, Otwocku czy w Warszawie. Każdy rodzic wie, że wyjazd z małym dzieckiem nawet te 12km dalej  to wielka wyprawa. Często więcej było szykowania się i podróży niż np. samej rehabilitacji. Na bazie swoich doświadczeń rodzicielskich i zawodowych postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie rodzice i dzieci znajdą odpowiedź na każdy swój problem zdrowotny. Pomalutku dążymy do celu.

Nasza oferta skierowana jest do całych rodzin! Kobiety, mamy zapraszamy na rehabilitację uroginekologiczną, kobiety w ciąży na zajęcia dla ciężarnych, niemowlaki na rehabilitację i do pediatry, dzieci starsze na rehabilitację, logopedię i integrację sensoryczną, mężczyzn, tatusiów na rehabilitację, babcie i dziadków na rehabilitację, badania laboratoryjne czy do laryngologa. Dla każdego znajdzie się odpowiadająca jego potrzebom usługa medyczna.

Z naszych usług można korzystać odpłatnie oraz w ramach abonamentów medycznych takich firm jak: PZU, LuxMed, Unimedi czy Polmed.

Poznaj nasz zespół

  Certyfikaty

  001-Aneta Siwiec Miobobo II
  006-Michał
  012-img037
  008-img002
  005-Michał
  004-Michał
  003-Kasia Jaworska
  009-img034
  007-Michał
  011-img036
  002-K
  010-img035