DIETETYK

Nazywam się Elżbieta Trojanowska i jestem magistrem dietetyki klinicznej.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Oprócz pomocy Pacjentom w skutecznej i trwałej utracie nadmiernych kilogramów, specjalizuję się we wsparciu żywieniowym w różnych jednostkach chorobowych. Pomagam między innymi w insulinooporności, cukrzycy, chorobach tarczycy: zarówno niedoczynności, nadczynności czy Hashimoto. Współpracuję również z Pacjentami z chorobami jelit jak np. IBS czy SIBO oraz alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Indywidualne podejście

Układane przeze mnie diety są indywidualnie dopasowywane do potrzeb zdrowotnych, czasowych oraz preferencji żywieniowych Pacjenta. Wiem, że aby wytrwać na diecie musi być ona racjonalna i odpowiednio dopasowana. Dieta oprócz skutecznej redukcji masy ciała oraz poprawy zdrowia i samopoczucia przede wszystkim ma pozwolić na zbudowanie trwałych nawyków, które pozwolą na jak najdłuższe utrzymanie efektów i stałe polepszenie stanu zdrowia i samopoczucia.

PIERWSZA WIZYTA

Przygotowanie

Przed pierwszą wizytą prześlę na wskazany adres mailowy dokładne informacje jak przygotować się do spotkania. Znajdziesz tam między innymi instrukcję jak przygotować dzienniczek żywieniowy oraz link do ankiety, która pomoże w ustaleniu jakie badania warto wykonać przed wizytą u dietetyka.

Przebieg wizyty

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę badanie analizy masy i składu ciała, które pozwoli na dokładne śledzenie wyników i postępów diety oraz pozwoli jak najdokładniej dostosować dietę do Ciebie. Omówimy dotychczasowy sposób odżywiania, preferencje żywieniowe oraz stworzymy harmonogram posiłków w ciągu dnia. Przeanalizujemy również wyniki badań abym mogła jak najlepiej dopasować dietę do stanu zdrowia.

Wskazania

Po wizycie przygotuję dla Ciebie pakiet w którym znajdziesz omówione wyniki badania analizy masy i składu ciała, analizę dotychczasowego sposobu żywienia, liczne ciekawostki, dokładny plan żywieniowy wraz z przepisami, a w późniejszych miesiącach współpracy również swoje postępy.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WIZYTĘ?

Umówić się na wizytę można poprzez